1 | MoxRacing VLC | 221 punts avg. 125.7 | |
2 | JFJ.Wouty UCI | 205 punts avg. 147.5 | |
3 | In_fausto ESP | 204 punts avg. 108.8 | |
4 | POR | 199 punts avg. 120.2 | |
5 | JAT | 197 punts avg. 107.7 | |
6 | UCI | 197 punts avg. 106.2 | |
7 | WCC | 197 punts avg. 102.7 | |
8 | 194 punts avg. 100 | ||
9 | TNO | 193 punts avg. 111.3 | |
10 | TDI | 192 punts avg. 116.1 | |
11 | WCC | 192 punts avg. 104.4 | |
12 | WIN | 192 punts avg. 99.1 | |
13 | B4E | 191 punts avg. 119.6 | |
14 | LRA | 191 punts avg. 111.4 | |
15 | POR | 191 punts avg. 109.7 | |
16 | BN2 | 191 punts avg. 105.4 | |
17 | FRA | 190 punts avg. 107.8 | |
18 | B4E | 189 punts avg. 125.6 | |
19 | UCI | 189 punts avg. 108.4 | |
20 | TCC | 189 punts avg. 90.6 | |
21 | CUL | 187 punts avg. 107 | |
22 | EUS | 186 punts avg. 128.5 | |
23 | TDC | 186 punts avg. 109 | |
24 | UDS | 186 punts avg. 100.5 | |
25 | 369 | 186 punts avg. 94.7 | |
26 | TCC | 185 punts avg. 100.7 | |
27 | JAT | 185 punts avg. 95.1 | |
28 | EUS | 184 punts avg. 114.7 | |
29 | TBW | 183 punts avg. 104 | |
30 | UCI | 183 punts avg. 101 | |
31 | SQU | 183 punts avg. 99.1 | |
32 | RDW | 182 punts avg. 114.5 | |
33 | TNO | 182 punts avg. 105.1 | |
34 | JAT | 182 punts avg. 94.1 | |
35 | SQU | 181 punts avg. 102.4 | |
36 | SUI | 180 punts avg. 119.4 | |
37 | POR | 180 punts avg. 101.1 | |
38 | POR | 180 punts avg. 97 | |
39 | ADP | 179 punts avg. 102.2 | |
40 | 179 punts avg. 95.9 | ||
41 | TOL | 178 punts avg. 117.8 | |
42 | HES | 178 punts avg. 117.3 | |
43 | TPL | 178 punts avg. 116.9 | |
44 | DPE | 178 punts avg. 116.7 | |
45 | UCI | 178 punts avg. 104.6 | |
46 | WCC | 178 punts avg. 99.1 | |
47 | TDC | 176 punts avg. 102.8 | |
48 | 824 | 176 punts avg. 99.7 | |
49 | SQU | 174 punts avg. 127.3 | |
50 | TGK | 174 punts avg. 107.8 |